Příměstské sportovní tábory na Kladně

Týden plný zábavy, ale i rozvoje fyzičky, postřehu, strategického myšlení a týmové spolupráce v jednom scifi balíčku našich letních příměstských táborů.
Přihlášky

Letní příměstské tábory v roce 2024 pro děti 8-15 let

Naše lasergame příměstské tábory vycházejí z dobré zkušenosti s našimi dětskými kroužky. Na táboře si děti také za bezkonkurenční cenu užijí vrchovatou porci lasergame pod dohledem profíka, během které se nejen zabaví, ale taky procvičí fyzičku, postřeh a strategické myšlení a spolupráci v týmu zábavnou formou.

Začneme základními hrami na seznámení se s herním vybavením a arénou a postupně se probereme i ke složitějším herním módům pro ostřílené hráče. A nakonec si i trochu zasoutěžíme o památeční trofeje v přátelském turnaji 🙂

Nebudeme ale jen hrát lasergame, podle aktuální nálady (a počasí) si program zpestříme i dalšími aktivitami uvnitř i venku a samozřejmě si každý den dáme i něco dobrého k obědu a svačině, abychom měli na celý den dost sil.

Přihlášky na příměstské tábory 2024

Termíny a obsazenost

🟩 15. – 19.7.2024 – již proběhl
🟠 22. – 26.7.2024: 31/32 – poslední místo
🟩 05. – 09.8.2024: 27/32 – poslední místa
🟠 12. – 16.8.2024: 32/32 – obsazeno
🟠 19. – 23.8.2024
: 20/32

🟩 Začátečníci: vhodné pro úplné nováčky, vysvětlujeme lasergame od píky 🙂
🟠 Mix: Doporučujeme akčnějším dětem a členům z našich kroužků/předchozích táborů, více prostoru věnujeme složitějším typům her. Pro začátečníky úvod ve zrychleném režimu během prvního dne 🙂

Přihláška na letní příměšťáky
Bohatý celodenní program

Na vás je příchod v 8:30-9:00 a vyzvednutí dětí v 17:00-17:30. My se postaráme o intenzivní celodenní program 🙂

Obědy a svačiny zajištěny

Abychom měli na celý den všichni dost energie, součástí jsou i obědy a svačiny pro všechny účastníky. Na místě bude celý den dostupná i pitná voda, příp. k zakoupení džusy a další pití z naší běžné nabídky.

Sebou jen oblečení a láhev

Stačí si přinést oblečení (vč. náhradního na převlečení), vhodnou obuv a láhev na pití. Občas se při hraní dost zapotíme, hodí se tak i ručník.

3500,- Kč za turnus

Cena obsahuje veškerý program na pět dní včetně stravy. U letních příměšťáků na případné další turnusy stejného dítěte sleva 500,- Kč.

Máte k táborům nějaké nezodpovězené dotazy?

Napište nebo zavolejte nám, rádi vše dovysvětlíme a poradíme.

Rezervace her

Chcete si u nás zarezervovat pár her nebo celou soukromou akci? Napište nám nebo zavolejte a všechno domluvíme.

⚠️ Během letních prázdnin bez pevné otevírací doby, otevíráme na objednávku především pro větší skupiny a zbytek času věnujeme nutným opravám a vylepšením naší provozovny. Menším skupinám rádi poradíme, v které dny budeme mít otevřeno a bude možné se u nás zastavit, případně se budeme těšit opět od září - děkujeme za pochopení :)