XP Rumble

Hledáš pořádnou výzvu a chceš srovnat síly s těmi nejlepšími v náročnějších hrách? Tak jsi tady správně! Soutěže zařazené pod hlavičkou XP Rumble prověří každého hráče!
xpr_white

Čtyři samostatné turnaje, které vás proklepnou!

Individuální i týmové soutěže ve vzácněji hraných, ale o to napínavějších herních módech

Univerzální voják


08. 10.
2023


Dead Aim Pro, Rocket Master, Redline a Blackout. Náš zahajovací turnaj sezóny prověří každý kout vašich schopností!

400,- Kč/hráč

Více info

Space Marines Duos


25. 2.
2024


Nejstrategičtější hra pro dvojice, kde jste na sobě opravdu závislí. Prověř souhru s parťákem v módu, kde taktika je vše.

1000,- Kč/dvojice

Více info

Space Marines 5


28. 4.
2024


Dva týmy po pěti unikátních postavách proti sobě. Nejstrategičtější herní mód, kde se vyhrává hlavou a spoluprací.

3000,- Kč/tým

Více info

King of the Hill


10. 6.
2024


Sezónu zakončíme s maximální intenzitou. Tříhodinová hra jednotlivců a nespočet pokusů nahrát co nejlepší skóre – bude to to vaše?

400,- Kč/hráč

Více info

Kdo se může do turnajů přihlásit?

Turnaje jsou určené všem hráčům starším 8 let bez omezení výkonnostní kategorie. Doporučujeme je především zkušeným hráčům, ale rádi přivítáme i zapálené nováčky, kteří chtějí vyzkoušet hru na maximum.

Kdy a kam hradit startovné?

Přihláška na turnaj(e) je platná až po plné úhradě startovného. Startovné je možné zaplatit osobně v naší aréně nebo převodem na účet. Instrukce k platbě převodem obdržíte po odeslání přihlášky na vyplněný e-mail.

Tak co, cítíš se na tu výzvu?

Stačí vyplnit přihlášku níže a uhradit startovné. Budeme se těšit!

Informace o hráči

Kontaktní informace

Registrací do turnaje potvrzuji, že jsem zdravotně způsobilý se turnaje zúčastnit a že budu dodržovat návštěvní řád sportoviště a pokyny organizátora turnaje. Zároveň registrací do turnaje souhlasím s pořizováním audiovizuálních záznamů z průběhu turnaje a dávám organizátorovi turnaje souhlas s využitím těchto záznamů a mých výše vyplněných osobních údajů za účelem propagace této a dalších akcí organizátora.

Rezervace her

Chcete si u nás zarezervovat pár her nebo celou soukromou akci? Napište nám nebo zavolejte a všechno domluvíme.

⚠️ Během letních prázdnin bez pevné otevírací doby, otevíráme na objednávku především pro větší skupiny a zbytek času věnujeme nutným opravám a vylepšením naší provozovny. Menším skupinám rádi poradíme, v které dny budeme mít otevřeno a bude možné se u nás zastavit, případně se budeme těšit opět od září - děkujeme za pochopení :)