Zábavně-sportovní lasergame kroužky

Rozvoj fyzičky, postřehu, strategického myšlení a týmové spolupráce a navrch kopec zábavy v jednom půlročním scifi balíčku Aurora Academy. V našich řadách jsou desítky ostřílených kadetů a na další se těšíme!
Přihlášky

Lasergame kroužek vaše dítě rozvine i zabaví

Fyzička

Lasergame je sport a hodně se u něj naběháte. Kroužek se tak pozitivně podepíše na dětské rychlosti i vytrvalosti.

Reakce a soustředění

Stejně jako akční videohry zlepšuje lasergame při pravidelném hraní rychlost reakce a soustředění.

Týmová spolupráce

Podstatná část herních módů je postavená na týmové souhře, takže se budeme zaměřovat i na ni.

Hromada zábavy

I přes všechny 'praktické' přínosy je lasergame hlavně zábava a děti si při ní hravě najdou nové kamarády s novým společným zájmem.

Bezkonkurenční cena

Kroužky jsou každotýdenní intenzivní hraní za cenu necelých dvou běžných her a jde tak o jednoznačně nejlevnější cestu k tomuto modernímu sportu.

Program kroužků

Lasergame kroužek je zaměřený na rozvoj fyzičky, postřehu a strategického myšlení zábavnou formou. Začneme základními herními módy, během kterých si děti osahají herní vybavení a arénu, vyzkouší různé herní styly a objeví pár tajných triků, které jim pomohou být v aréně úspěšnější.

Postupem času se pak budeme propracovávat ke komplexnějším herním módům, vysvětlíme si jejich pravidla a rozdíly ve hře oproti standardu. Nakonec se dostaneme až k soutěžním módům, u kterých procvičíme taktiku, strategické myšlení a týmovou spolupráci. A ty nejsoutěživější děti připravíme na jejich první sportovní klání.

Každá lekce sestává běžně ze 3 tréninkových her a jedné bonusové hry na zpestření podle aktuální chuti a nálady dětské skupinky. Jak se potom v čase skupinka zlepšuje, zvládneme her často i více.

Lektor

Filip 'Fíla' Korecký

Přes sedm let se věnuji sportovní lasergame a své zkušenosti z více než tisíce her napříč arénami a herními systémy v ČR i zahraničí rád předám vašim dětem, ať už čistě pro zábavu nebo jako základní kámen jejich vlastní budoucí sportovní kariéry.

Přihlášky

Termíny a obsazenost

Přihlášky na školní rok 23/24 jsou již uzavřeny. Pokud máte zájem o účast v příštím školním roce, dejte nám prosím vědět vyplněním krátkého dotazníku níže. Pomůžete nám se správným nastavením termínů a o vypsání přihlášek se dozvíte mezi prvními 🙂 

Mám zájem o kroužek od září
Malé skupiny s individuálním přístupem

Maximální kapacita každého kroužku je 20 dětí, kroužek bude otevřen při alespoň 14 přihlášených.

Jednou týdně odpoledne

Každý týden 90 minut (60min pro nejmladší) intenzivní zábavy a tréninku fyzičky, postřehu i týmové spolupráce.

4000,- Kč za pololetí

Týdně od 5.2. - 14.6. s výjimkou státních svátků, prázdnin a ředitelského volna. Kroužkovné se hradí do 26.1. hotově či převodem.

Na druhý termín 800,- Kč sleva

Pokud máte doma nadšence, kterému jednou týdně nestačí, můžete ho přihlásit na druhý termín, který bude o 800,- Kč levnější.

Máte ke kroužkům nějaké nezodpovězené dotazy?

Napište nebo zavolejte nám, rádi vše dovysvětlíme a poradíme.

Rezervace her

Chcete si u nás zarezervovat pár her nebo celou soukromou akci? Napište nám nebo zavolejte a všechno domluvíme.

⚠️ Během letních prázdnin bez pevné otevírací doby, otevíráme na objednávku především pro větší skupiny a zbytek času věnujeme nutným opravám a vylepšením naší provozovny. Menším skupinám rádi poradíme, v které dny budeme mít otevřeno a bude možné se u nás zastavit, případně se budeme těšit opět od září - děkujeme za pochopení :)