Aurora Rookie Cup

Neřadíš se mezi profíky, ale chceš si vyzkoušet atmosféru soutěžního hraní a boje o trofej? Přesně pro tebe je tady ARC - série čtyř amatérských turnajů, během kterých se se soutěžním hraním seznámíš a vyzkoušíš si ho na nesložitých typech her.
arc_white_bluegrad

Čtyři dílčí turnaje a celoroční pohár

Vyzkoušej si soutěžení na jednom turnaji, nebo se rovnou zapoj do klání v celoročním žebříčku

Deathmatch


20. 11.
2023


Základní hra “všichni proti všem”, obohacená o úrovně, které vám dávají nové schopnosti, ale také handicap proti slabším hráčům.

Více info

Color Madness


15. 1.
2024


Hra známá jako “šílené barvičky” vás vrhne do arény, kde každý zásah mění hru – z parťáků se stávají protihráči a naopak.

Více info

Revolver


25. 3.
2024


Doposud jste stříleli hlava nehlava, ale teď se každý náboj počítá. Máte jich jen 6 a když o ně přijdete, bezbranní dobíjíte další zásobník.

Více info

Gun Game


27. 5.
2024


Na velké finále se celá aréna ponoří do tmy a vy si sami zvolíte, zda budete zářit a rychle pálit nebo ze stínů lovit soupeře raketami.

Více info

Kdo se může do turnajů přihlásit?

Turnaje jsou určené všem hráčům starším 8 let, kteří mají k 1.9.2023 odehráno max 300 standardních her. Pokud podmínku nesplňujete, ale považujete se stále za amatéra, před přihláškou nám napište o výjimku, bude posouzena individuálně a v případě schválení platí pro celou sezónu 23/24.

Kdy a kam hradit startovné?

Přihláška na turnaj(e) je platná až po plné úhradě startovného. Startovné je možné zaplatit osobně v naší aréně nebo převodem na účet. Instrukce k platbě převodem obdržíte po odeslání přihlášky na vyplněný e-mail.

Můžu se přihlásit jen na jeden turnaj?

Určitě ano! Každý turnaj bude hodnocený samostatně, včetně trofejí a cen – pokud si chcete zasoutěžit jen v určitém typu hry nebo si soutěžení celkově vyzkoušet, můžete se přihlásit na vybraný turnaj. A pokud se později rozmyslíte, můžete se k dalším turnajům doregistrovat (pokud budou ještě volná místa).

Jak funguje celoroční pohár?

Z každého jednotlivého turnaje získáváte body do celkového pořadí, které vyhlásíme v den posledního turnaje série 27.5.2024. Za celkové pořadí v sezóně je samostatná památeční trofej a hráči registrovaní k celé sérii mají přednost v případě plné kapacity turnajů.

Aktuální pořadí v ARC poháru po 2. kole

 1. [LGN] Zincik (280)
 2. [LGN] Hunter (180)
 3. [LGN] Anonymous (160)
 4. [LGN] Sobík (130)
 5. Lucario (99)
 6. Skotík 39 (95)
 7. [LGN] Oudič (95)
 8. [LGN] Tobi (80)
 9. X2f (73)
 10. Miky (72)
 11. [LGN] drDortíček (55)
 12. VavaKiller (55)
 13. Brejňa (50)
 14. Metoxd35 (48)
 15. Katniss (45)
 16. [LGN] Zoro (45)
 17. Kozel (42)
 18. Lonklo (30)
 19. Šmoula (18)
 20. Daník (17)
 21. Gengar (15)
 22. Šmoulinka (14)
 23. [LGN] Tonda (13)

Tak co, jdeš si zkusit zasoutěžit?

Ať už jdeš na jeden turnaj nebo celou sérii, stačí vyplnit přihlášku níže a uhradit startovné. Budeme se těšit!

Informace o hráči

Kontaktní informace

Registrací do turnaje potvrzuji, že jsem zdravotně způsobilý se turnaje zúčastnit a že budu dodržovat návštěvní řád sportoviště a pokyny organizátora turnaje. Zároveň registrací do turnaje souhlasím s pořizováním audiovizuálních záznamů z průběhu turnaje a dávám organizátorovi turnaje souhlas s využitím těchto záznamů a mých výše vyplněných osobních údajů za účelem propagace této a dalších akcí organizátora.

Rezervace her

Chcete si u nás zarezervovat pár her nebo celou soukromou akci? Napište nám nebo zavolejte a všechno domluvíme.

⚠️ Během letních prázdnin bez pevné otevírací doby, otevíráme na objednávku především pro větší skupiny a zbytek času věnujeme nutným opravám a vylepšením naší provozovny. Menším skupinám rádi poradíme, v které dny budeme mít otevřeno a bude možné se u nás zastavit, případně se budeme těšit opět od září - děkujeme za pochopení :)